המלצות ההורים

המשפחתון של ציונה

פבר 24, 2014 | מאת אורית לחמי הצרפתי

שמי אורית וילדי אליאב ביקר במשפחתון ציונה. ראשית אומר שציונה היא אדם חם לבבי בעלת ידע רב בחינוך לגיל הרך,ציונה רגישה לכל ילד וילד ומכירה בעולמו הייחודי ומתאימה את עצמה לצרכיו הרגשיים ההתנהגותיים והמנטלים,אוסיף ואומר שציונה הנה מטפלת בעלת כישורים רבים המעשירים את גנה ואת הילדים שמגיעים אליה. ציונה מעשירה את הילדים בכישוריה במוסיקה דרמה ותיאטרון ומקנה לילדים חוויות במעגל השנה בצורה מוחשית אשר מפעילה את כל חושיו של הילד. ציונה כל הזמן עוברת השתלמיות ומתעדכנת באשר להתפתחותם וגדילתם של הילדים.שלא נדבר על האוכל החם המגוון והבריא שציונה מכינה באופן יום יומי לילדים. הרגשתי בטוחה כאשר בני היה בידיה האוהבות והבטוחות של ציונה. גם אני עוסקת בחינוך ונתתי את הטוב ביותר עבור ילדי.בכל פעם שהגעתי לאסוף את בני הוא היה נקי מסודר שבע ובעיקר נינוח ושמח. ציונה לא סתם בוחרת ךקחת מעט ילדים חשובה לה האיכות ולא הכמות והיא באמת מליחה כבמטה קסם להגיע לכל ילד וילד באשר הוא אז אם אתם הורים שמתלבטים היכן לשים את ילדכם משפחתון ציונה הוא המענה הטוב ביותר לילדכם הפעוט תודה אורית הצרפתי 0524548907 הפלאפון שלי לרשותכם לשאלות נוספות.

פבר 05, 2014 | מאת Sima Shabo

גן ציונה הוא גן יחודי לילדים מדהימים שמחפשים גננת מדהימה שנותנת את מלוא תשומת הלב לילדים אני באופן אישי ממליצה ביותר לרשום את המתוקים לגן של ציונה כי שם הם יקבלו אינסוף רעיונות מדהימים ליצירה ופעילות הקשבה לכל צרכי הילדים מסירות תמידית אהבה וחיבוק נשיקות והרבה חום. אין ספק שציונה היא אישה מיוחדת במינה צנועה וישרה , אני מאחלת לה הצלחה בכל אשר תפנה

יאנ 19, 2014 | מאת Tami

Tziona has the most beautiful, unique and educational family daycare in Jerusalem that I have ever experienced. During my stay in Israel I had volunteered my services as an assistant carer at Tziona's family daycare. The Early learning program she has created encourages the children to develop themselves through a range of early childhood activities; such as a wide range of creative work through the arts, music , dance, singing, fine and gross motor games- both indoor and outdoor in a large natural environment, group story times, cooking experiences and much more to stimulate the children throughout the day. The warmth and love is apparent to see in Tziona's approach to the children as she has a infinite passion when interacting with children through her 20 years of childcare experience. As soon as you enter the doors of Tziona's home day care, the feeling is a genuine and refreshing breath of fresh air to know that your children are being cared for by an experienced childcarer with such love and devotion that radiates from her natural ability when working with kids. I am the director of a family daycare in Sydney, Australia called 'In Tami's Care' where both Tziona and I share very similar philosophies in child rearing practices. I can only highly recommend you to visit and experience the magic of what a real family daycare represents in the heart of Jerusalem. Tami Martin Director In Tami's Care www.intamiscare.com.au

יאנ 14, 2014 | מאת אסנת שגיב

שלושה מילדיי היו אצל ציונה ונהנו מכל רגע. כל כך הרבה חום ואהבה הם קיבלו שם, למדו להיות החברים הכי טובים בקשרים שנמשכים לאורך שנים אחרי שסיימו אצל ציונה. ציונה מחאת מרץ ולעולם לא נחה או מתעייפת מלהשקיע בילדים, לעניין אותם, לאתגר אותם, להפעיל אותם ולשמח אותם. וכן, גם להאכיל אותם בכל טוב, במגוון אדיר ששמח גם בצלחת. לכו על זה.

יאנ 08, 2014 | מאת סטודיו יומא- מאיר אדריכלים

ציונה זה הרבה יותר מגן. בית חם ואוהב, עם תשומת לב אמיתית לכל ילד (ואפילו לאחיו ולהוריו..) שניים מילדי היו אצל ציונה וציונה ומשפחתה הפכה להיות הבית השני שלהם. השקעה עצומה בתכנים, ביצירה ובאוכל מופלא. גננת עם ידע נרחב ועם התחדשות מתמדת שמקפידה על מספר קטן של ילדים כדי לתת את היחס הראוי לגיל הצעיר. נותרו לנו זכרונות נפלאים משנים נהדרות ביחד.